Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia
1 901 Rejczak Dominik RafRacing Team Nowy Targ 6 01:30:22,021
2 671 Porębski Kamil Bunga Bunga 6 01:30:47,354
3 827 Sikora Wojciech Enduro Kozy 6 01:33:51,564
4 709 Maślanka Robert GKM Ochotnica 6 01:34:03,618
5 292 Ligarski Damian 6 01:34:29,498
6 421 Danek Dominik 2T Racing Team 6 01:34:45,641
7 887 Szczepaniak Konrad KKM Wena 6 01:37:36,256
8 176 Maślanka Tomasz TF Enduro 6 01:38:05,336
9 227 Golonka Piotr OKM Olszana 6 01:38:15,916
10 778 Duduś Jacek GKM Ochotnica 6 01:40:13,335
11 251 Dudzic Filip 6 01:40:38,213
12 185 Niewiadny Rafał 6 01:43:12,837
13 269 Piszczałka Piotr 6 01:52:52,441
14 105 Fryc Piotr 5 01:30:05,275
15 177 Toporkiewicz Sebastian 5 01:30:26,120
16 555 Pędzimąż Kacper Enduro RBK 5 01:31:08,914
17 197 Niemiec Bogdan Six Days Moto 5 01:37:29,294
18 550 Rozwadowski Mateusz Rozwadowski Motocykle 5 01:38:08,493
19 254 Wagner Paweł EnduroMIX 5 01:39:38,144
20 174 Wojtyczka Wojciech RafRacing Team Nowy Targ 5 01:42:18,511
21 115 Pytel Patryk Enduro Starachowice 5 01:52:11,584
22 45 Cepielik Krzysztof 4 01:26:41,056
23 144 Konieczka Kamil Enduro Jura 4 01:28:16,779
24 154 Chrobak Damian GKM Ochotnica 4 01:28:57,240
25 255 Łabęda Damian EnduroMIX 4 01:31:47,884
26 258 Szarlej Mateusz 4 01:31:48,199
27 68 Matuszak Tomasz Cross Klub Maniowy CKM 4 01:38:09,878
28 305 Majkowicz Łukasz Cross Klub Maniowy CKM 4 01:39:44,834
29 990 Adamus Mariusz Gas Gas Racing 4 01:45:55,298
30 241 Chojnowski Jakub Enduro Bielsko-Biała 3 01:18:22,104
31 147 Kisielewski Dawid Enduro Jura 3 01:23:02,966
32 67 Firek Maciej Cross Klub Maniowy CKM 3 01:25:07,327
33 211 Panek Adam 3 01:26:00,651
34 205 Kamiński Łukasz 3 01:27:31,733
35 275 Ciuk Marcin Enduro Jura 3 01:42:34,299
36 672 Kudziec Mateusz 3 01:43:38,865
37 21 Wojas Łukasz GKM Ochotnica 2 00:47:51,284
38 432 Bukowski Józef Cross Klub Maniowy CKM 2 00:48:02,974
39 84 Sendybeł Paweł 2 01:05:11,231
40 240 Janik Rafał Enduro Bielsko-Biała 2 01:06:36,961
41 126 Wicher Paweł Extreme EnduroCross 2 01:14:31,052
42 121 Janczy Marcin Cross Klub Maniowy CKM 2 01:16:31,965
43 314 Wijas Kacper 2 01:33:42,466
44 107 Czajka Rafał GKM Ochotnica 1 00:20:03,760
45 91 Chryczyk Andrzej MKS Gorce 1 00:20:39,364
46 888 Dziewoński Dawid 1 00:27:53,994
47 79 Moskała Piotr 1 00:29:35,046
48 40 Chrobak Sebastian GKM Ochotnica 1 00:34:01,569
49 325 Drabek Daniel 1 00:34:02,479
50 909 Król Marcin 1 00:35:15,070
51 59 Wicher Mateusz 1 00:36:14,239
52 94 Drycz Krzysztof 1 00:40:03,504
53 104 Augustyn Mateusz AMK Gorce 1 00:43:15,654
54 77 Gąsienica-Gladczan Józef TKM Zakopane 1 00:57:09,511
NSK 38 Cepielik Józef 0 00:00:00,000
NSK 80 Pańka Patryk Euromaster Kielce 0 00:00:00,000
NSK 120 Janczy Rafał Cross Klub Maniowy CKM 0 00:00:00,000
NSK 156 Fafowicz Dawid 0 00:00:00,000
NSK 159 Śniowski Michał 0 00:00:00,000
NSK 182 Budny Wiktor RafRacing Team Nowy Targ 0 00:00:00,000
NSK 186 Murzyn Tomasz Enduro Bryczek 0 00:00:00,000
NSK 213 Mucha Michał 0 00:00:00,000
NSK 232 Królicki Robert Enduro Scyzory 0 00:00:00,000
NSK 233 Wrzesień Łukasz KKM Wena 0 00:00:00,000
NSK 276 Grzanka Piotr Enduro Jura 0 00:00:00,000
NSK 294 Gładyszek Konrad 0 00:00:00,000
NSK 446 Jandura Tomasz Cross Klub Maniowy CKM 0 00:00:00,000
NSK 640 Moskała Rafał 0 00:00:00,000