Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia
1 709 Maślanka Robert GKM Ochotnica 12 01:33:27,138
2 136 Sikora Wojciech Enduro Kozy 12 01:33:38,322
3 863 Sowiński Dariusz GKM Ochotnica 12 01:34:11,687
4 113 Baziak Bartłomiej OKM Olszana 12 01:35:17,816
5 165 Drozd Kamil Enduro Grębów 12 01:36:12,031
6 114 Panek Kacper Rega MX Team Ropczyce 12 01:36:30,687
7 533 Łodej Krzysztof Rega MX Team Ropczyce 12 01:36:56,465
8 171 Sebzda Jakub enduro24.eu 12 01:37:03,393
9 99 Wojtoń Kacper 11 01:31:09,309
10 43 Rejman Kamil Beton Servis 11 01:31:15,992
11 157 Guzik Sebastian Enduro Gorlice 11 01:31:17,311
12 112 Tomkiewicz Łukasz 11 01:31:47,856
13 245 Fuła Rafał RafRacing Team Nowy Targ 11 01:33:09,011
14 220 Suszczyński Robert AK Rzeszów 11 01:33:12,989
15 227 Golonka Piotr OKM Olszana 11 01:33:54,048
16 244 Dudek Maciej 11 01:34:50,629
17 174 Wojtyczka Wojciech RafRacing Team Nowy Targ 11 01:35:01,794
18 105 Baran Bartłomiej Enduro Krzakersi 11 01:35:14,406
19 152 Libuszewski Dariusz 11 01:36:37,919
20 196 Stefański Marek 11 01:37:01,485
21 151 Lenik Paweł 11 01:37:09,924
22 162 Troniak Kamil Enduro Grębów 11 01:38:13,903
23 965 Czuchra Piotr Enduro Róża 11 01:38:16,608
24 298 Teterycz Marcin Enduro KSB 11 01:38:36,833
25 109 Maksym Wojciech SixDays Moto 10 01:24:25,993
26 117 Rogal Norbert 10 01:30:47,708
27 211 Wojas Łukasz GKM Ochotnica 10 01:31:14,443
28 186 Kania Zbigniew Enduro Sułkowice 10 01:32:18,961
29 202 Mik Mateusz 10 01:32:24,404
30 154 Chrobak Damian GKM Ochotnica 10 01:32:53,766
31 442 Stec Maciej Rega MX Team Ropczyce 10 01:33:08,292
32 172 Lorek Tomasz BKFM Flow 10 01:33:34,249
33 228 Tomoń Krzysztof Offroad Motocykle 10 01:33:48,090
34 135 Tęczar Sławomir 10 01:34:01,208
35 82 Typer Kamil 10 01:34:41,993
36 314 Selwa Patryk 10 01:35:23,839
37 656 Grzesik Paweł 10 01:35:40,797
38 331 Szeligowski Damian 10 01:35:46,049
39 500 Sowa Lucjan Enduro Gorlice 10 01:36:01,640
40 145 Świąder Szymon 10 01:36:20,679
41 120 Jarząb Paweł 10 01:37:12,844
42 383 Skóra Damian 10 01:37:55,519
43 110 Toton Artur 10 01:37:57,340
44 130 Dybeł Marcin Enduro Kendziory 10 01:38:41,883
45 133 Madej Kamil 10 01:38:48,260
46 305 Majkowicz Łukasz Cross Klub Maniowy CKM 10 01:39:18,690
47 231 Mazur Dominik enduro24.eu 9 01:12:47,512
48 274 Nabożny Dawid 9 01:30:20,343
49 237 Pasternak Paweł 9 01:30:49,235
50 158 Słomka Michał 9 01:30:59,434
51 698 Olszewski Dawid Enduro Róża 9 01:31:38,795
52 270 Kopala Łukasz 9 01:31:56,466
53 104 Pasternak Marek 9 01:32:40,534
54 378 Czochra Sławomir 9 01:33:11,372
55 87 Darłak Adam 9 01:34:40,995
56 446 Jandura Tomasz Cross Klub Maniowy CKM 9 01:35:21,149
57 251 Jodłowski Rafał 9 01:35:27,863
58 123 Koprowski Jarosław Enduro Kendziory 9 01:36:12,399
59 126 Maga Dawid 9 01:36:28,970
60 232 Rząsa Przemysław Enduro Błażowa 9 01:37:34,932
61 297 Szczurek Piotr 9 01:37:36,371
62 68 Kamiński Dominik Enduro Cross Team 9 01:39:47,454
63 131 Sypień Paweł 9 01:41:03,502
64 178 Mielniczuk Mariusz 8 01:30:55,084
65 895 Zając Radowsław 8 01:31:21,244
66 334 Sitek Paweł 8 01:37:21,765
67 137 Kłeczek Filip 8 01:39:40,983
68 343 Borgosz Dawid 8 01:41:09,011
69 205 Zdun Kamil 7 01:14:04,348
70 191 Banasik Andrzej 7 01:30:16,310
71 275 Zięba Michał 7 01:30:51,132
72 921 Lenik Maciej 7 01:32:08,275
73 128 Kalemba Rafał Enduro Kamienik 6 00:52:15,817
74 426 Krzych Filip 5 00:50:06,979
75 204 Rzym Michał Bajamoto.pl 5 01:47:03,509
76 247 Matyga Wojciech 4 00:39:55,113
77 142 Gielon Mateusz 4 00:45:59,038
78 103 Selwa Kamil 3 00:31:47,183
79 225 Korzępa Tomasz 3 00:32:45,930
80 560 Haligowski Karol 3 00:36:51,872
81 538 Wielgos Paweł 1 00:10:03,882
82 129 Kołowicz Artur 1 00:11:23,248
83 432 Bukowski Józef Cross Klub Maniowy CKM 1 00:15:26,105
NSK 545 Kozak Michał Enduro Róża 0 00:00:00,000