Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia
1 242 Sebzda Jakub Enduro24.eu 8 01:31:49,838
2 663 Drozd Kamil Enduro Grębów 8 01:32:36,483
3 231 Mazur Dominik Enduro24.eu 8 01:32:48,372
4 545 Kolarz Łukasz Enduro Busko 8 01:34:52,045
5 73 Lipka Błażej 8 01:35:31,471
6 238 Schwierz Krystian 8 01:36:18,909
7 887 Szczepaniak Konrad KKM Wena 8 01:37:26,131
8 811 Pękalski Jakub TK MotorsTeam 8 01:37:27,343
9 245 Fuła Rafał RafRacing Team Nowy Targ 8 01:37:46,832
10 149 Ogrodnik Artur KKM Wena 8 01:38:01,694
11 709 Maślanka Robert GKM Ochotnica 8 01:38:28,020
12 550 Rozwadowski Mateusz Enduro Starachowice 8 01:38:39,971
13 247 Sobkiewicz Zdzisław 8 01:39:41,220
14 902 Rejczak Dominik RafRacing Team Nowy Targ 8 01:39:51,541
15 227 Golonka Piotr OKM Olszana 8 01:39:54,494
16 115 Pytel Patryk Enduro Starachowice 8 01:40:02,282
17 445 Kowalcze Maciej 8 01:40:07,600
18 196 Stefański Marek 8 01:40:20,742
19 461 Turek Paweł OKSM EnduroRana 8 01:40:41,021
20 174 Wojtyczka Wojciech RafRacing Team Nowy Targ 8 01:41:20,531
21 232 Królicki Robert Enduro Scyzory 7 01:31:41,538
22 220 Pramka Przemysław 7 01:32:11,184
23 225 Pośpiech Bartosz KKM Wena 7 01:33:13,366
24 656 Grzesik Paweł 7 01:34:43,186
25 678 Jędrzejczyk Kamil 7 01:35:06,236
26 940 Oleksy Błażej Enduro Joint 7 01:36:05,651
27 888 Dziewoński Dawid 7 01:37:04,789
28 21 Wojas Łukasz GKM Ochotnica 7 01:37:06,369
29 206 Lorek Tomasz BKFM Flow 7 01:37:25,196
30 126 Wicher Paweł Extreme EnduroCross 7 01:37:43,324
31 135 Tęczar Sławomir 7 01:38:03,975
32 154 Chrobak Damian GKM Ochotnica 7 01:38:34,622
33 400 Domański Tomasz 7 01:39:50,131
34 909 Jędrzejowski Bartłomiej Enduro Sułkowice 7 01:39:56,291
35 820 Zapart Michał 7 01:41:52,444
36 821 Bania Wojciech 7 01:43:32,790
37 159 Śniowski Michał 6 01:29:32,812
38 92 Pajor Michał Enduro Kozy 6 01:30:13,181
39 959 Bulanda Jan 6 01:32:55,294
40 916 Biela Janusz Enduro Sułkowice 6 01:33:29,447
41 715 Zając Tomasz Enduro Sułkowice 6 01:35:59,557
42 83 Jurak Sebastian 6 01:45:19,097
43 303 Piechniak Michał Extreme EnduroCross 5 01:13:48,028
44 239 Kowalczyk Przemysław 5 01:15:28,430
45 302 Wujczak Michał 5 01:30:02,727
46 152 Kasiczak Kamil 5 01:31:31,620
47 533 Łodej Krzysztof Rega MX Team Ropczyce 4 00:58:14,688
48 441 Stec Maciej Rega MX Team Ropczyce 4 01:00:02,131
49 233 Wrzesień Łukasz KKM Wena 3 00:42:37,456
50 217 Leżuch Radosław OKSM EnduroRana 3 00:44:45,944
51 501 Ciastek Łukasz 3 00:53:10,468
52 289 Pańka Patryk 3 00:54:43,521
53 248 Ligarski Damian Enduro Joint 2 00:24:15,938
54 198 Kowalik Sławomir 1 00:20:20,471
55 78 Kotur Marcin Extreme EnduroCross 1 00:25:26,362
NSK 143 Powietnik Łukasz Enduro Busko 0 00:00:00,000
NSK 761 Makar Janusz 0 00:00:00,000