Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia
1 221 Bigaj Kamil KKM Wena 6 01:32:49,133
2 78 Gortych Krzysztof Enduro Grebow 6 01:32:52,970
3 179 Drozd Kamil Enduro Grębów 6 01:33:35,233
4 326 Kazimierczyk Łukasz Lobo Racing 6 01:34:38,814
5 458 Misiorowski Kamil KTM Novi Korona Kielce 6 01:35:24,636
6 887 Szczepaniak Konrad KKM Wena 6 01:37:06,587
7 245 Fuła Rafał RafRacing Team Nowy Targ 6 01:37:15,570
8 154 Znój Wojciech BKM Racing 6 01:37:31,157
9 717 Hyła Hubert RafRacing Team Nowy Targ 6 01:37:57,353
10 723 Jastrzębski Dominik KKM Wena 6 01:38:14,932
11 77 Bednarczyk Robert KKM Wena 6 01:39:48,695
12 309 Drożdżowski Alan 6 01:41:48,880
13 233 Wrzesień Łukasz KKM Wena / Biker Serwis 6 01:42:02,988
14 529 Chudy Piotr Drut Team 6 01:43:05,701
15 156 Troniak Kamil Enduro Grębów 6 01:43:36,367
16 432 Bukowski Józef 6 01:43:37,360
17 173 Franasowicz Piotr GKM Ochotnica 6 01:44:16,785
18 188 Rusnak Marcin GKM Ochotnica 6 01:44:21,972
19 36 Lipka Błażej 6 01:44:59,845
20 66 Białomazur Paweł OSTRY Enduro Team 6 01:45:34,685
21 55 Knapczyk Piotr 5 01:24:12,440
22 83 Brusiński Daniel GKM Ochotnica 5 01:30:57,440
23 183 Gawroński Filip 5 01:30:59,480
24 969 Bator Kamil 5 01:35:01,190
25 169 Podczerwiński Daniel ORAVA Team 5 01:35:35,518
26 211 Pająk Grzegorz Enduro Kendziory 5 01:36:06,598
27 821 Rusin Karol MTR Osielec 5 01:37:29,850
28 163 Konderak Kornel Enduro Sandomierz 5 01:37:46,801
29 244 Urbaniak Tomasz GKM Ochotnica 5 01:38:04,320
30 379 Treliński Kamil 5 01:39:08,397
31 165 Pojedziniec Damian 5 01:39:57,960
32 621 Donda Karol TKO Tarnobrzeg 5 01:43:22,960
33 89 Salamon Michał GKM Ochotnica 5 01:45:21,689
34 21 Wojas Łukasz ORAVA Team 5 01:46:08,471
35 165 Kalinowski Paweł Enduro Sandomierz 5 01:49:18,681
36 147 Gawlik Przemysław 4 01:08:25,952
37 162 Bęczkowski Artur Enduro Sandomierz 3 01:23:57,217
38 793 Ksel Piotr 2 00:35:56,180
39 178 Troniak Marcin Enduro Grębów 1 00:23:44,711
NSK 26 Pańka Mikołaj Euromaster Kielce 0 00:00:00,000
NSK 811 Pękalski Jakub TK MotorsTeam 0 00:00:00,000