Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia
1 70 Podgórski Adam GKM Ochotnica 9 01:30:14,520
2 38 Narowski Kamil CKM Cieszyn 9 01:30:55,016
3 12 Pajerski Piotr MX Nowy Targ 9 01:33:23,175
4 73 Łukaszczyk Michał AMK Gorce 9 01:35:55,432
5 313 Fujak Michał MTR Osielec 9 01:40:04,148
6 245 Fuła Rafał MX Nowy Targ 8 01:30:52,736
7 174 Czajka Rafał GKM Ochotnica 8 01:32:33,096
8 98 Strama Rafał MX Nowy Targ 8 01:32:52,397
9 20 Trąba Tomasz 8 01:32:58,115
10 777 Sowiński Darek 8 01:34:24,150
11 51 Bzdyl Wojciech MKM Myślenice 8 01:34:47,399
12 67 Porębski Kamil 8 01:35:54,748
13 1 Maślanka Piotr F&Z Team 8 01:38:00,034
14 49 Gabryś Rafał GKM Ochotnica 8 01:39:47,460
15 89 Murzyn Szymon 8 01:43:09,500
16 95 Kowalczyk Damian Cross Club 7 01:30:12,220
17 252 Rejczak Dawid MX Nowy Targ 7 01:30:42,650
18 476 Cepielik Krzysztof MKS Gorce 7 01:31:24,206
19 248 Pańszczyk Andrzej MX Nowy Targ 7 01:32:54,130
20 56 Chryczyk Łukasz 7 01:34:51,835
21 58 Sokołowski Andrzej GKM Ochotnica 7 01:36:23,694
22 744 Rychlec Tomasz 7 01:36:47,501
23 659 Buczek Daniel GKM Ochotnica 7 01:37:29,246
24 249 Wrzesień Marcin Biker Serwis 7 01:38:22,802
25 92 Hyła Hubert 7 01:38:35,810
26 121 Hanusiak Adam Cross Club 7 01:39:46,000
27 211 Strączek Dawid Cross Club 7 01:41:20,257
28 50 Solowski Waldemar Solek Motocykle 7 01:41:47,552
29 222 Grygny Dominik Extreme Beskid Team 6 01:19:16,397
30 151 Zięder Krzysztof Orava Team 6 01:30:59,812
31 18 Stołowski Jarosław 6 01:34:38,812
32 100 Rokosz Sebastian 6 01:40:14,004
33 169 Podczerwiński Daniel Orava Team 5 01:29:56,617
34 99 Tomiak Konrad MX Nowy Targ 5 01:32:03,199
35 33 Gwiazdoń Dominik 4 00:47:40,983
36 134 Wojtyczka Wojciech MX Nowy Targ 4 00:52:36,793
37 6 Groński Szczepan MX Nowy Targ 4 01:35:06,023
38 88 Florczyk Krzysztof GKM Ochotnica 3 00:51:28,150
39 96 Bryniarski Jakub MX Nowy Targ 2 00:31:22,164
40 68 Ciurej Radosław 2 00:31:41,139
41 677 Łyszczarczyk Marek MX Nowy Targ 2 00:41:09,769
42 217 Giemzik Jakub GKM Ochotnica 2 01:20:15,551
NSK 97 Bryniarski Mariusz MX Nowy Targ 0 00:00:00,000
NSK 348 Sikora Tomasz KM Eter 0 00:00:00,000
DSK 73 Rudzewicz Mateusz RMK Tylmanowa 2 00:36:42,100