Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia Pkt.
1 77 Troszok Rafał MXE Cieszyn 10 01:36:44,234
2 36 Bachlarz Sebastian 10 01:38:01,310
3 160 Kuś Maciej Ostry Andrychów 10 01:38:59,171
4 18 Walewander Przemysław Enduro Łaziska 10 01:39:19,015
5 110 Sochacki Konrad Zbigo Kraków 9 01:30:55,578
6 7 Wąchała Jacek RMK Tylmanowa 9 01:31:13,807
7 136 Palusiński Grzegorz KM Cross Lublin 9 01:32:23,015
8 50 Bicz Łukasz 9 01:32:51,953
9 123 Gębala Dariusz Extreme Bielsko Team 9 01:33:21,592
10 116 Drożdżowski Adam 9 01:33:38,843
11 4 Lenartowicz Marcin Ostry Andrychów 9 01:34:45,593
12 30 Lancewicz Rafał Zbigo Kraków 9 01:35:02,843
13 900 Fortuna Daniel Zbigo Kraków 9 01:35:04,310
14 46 Pawlikowski Stanisław 9 01:35:47,421
15 70 Cichowski Artur 9 01:36:22,281
16 96 Michalski Rafał 9 01:37:12,828
17 5 Soja Mateusz 9 01:37:53,843
18 324 Poziomkowski Sławomir KM Cross Lublin 9 01:38:16,671
19 55 Woźniak Grzegorz 9 01:38:48,843
20 2 Bielecki Mariusz Enduro Krzeszowice 9 01:38:49,203
21 133 Pytel Józef Team Rzyki 8 01:30:59,031
22 109 Rydz Mirosław Zbigo Kraków 8 01:31:26,921
23 99 Grygny Przemysław Extreme Beskid Team 8 01:31:47,390
24 59 Mikołajek Damian Team Rzyki 8 01:32:05,000
25 143 Pawlak Paweł MXE Cieszyn 8 01:32:57,078
26 88 Ochoński Michał 8 01:34:59,453
27 23 Domagała Artur 8 01:36:17,000
28 105 Żabnicki Marcel Extreme Beskid Team 8 01:36:54,703
29 26 Połata Mateusz 8 01:38:49,109
30 65 Jarmużek Karol 8 01:40:27,968
31 97 Targosz Paweł Łękawica 8 01:40:54,796
32 95 Głubczyk Michał 8 01:46:17,531
33 74 Komarus Grzegorz SylGreko Team 7 01:32:11,546
34 91 Komarus Daniel SylGreko Team 7 01:38:59,600
35 510 Szczurek Andrzej 7 01:39:02,000
36 150 Niedźwiedź Wojciech 7 01:40:07,680
37 131 Pietrzak Grzegorz Enduro Krzeszowice 6 01:33:16,031
38 142 Banot Marcin 6 01:36:06,296
39 144 Dankowski Sebastian Zbrosłowice 6 01:40:07,656
40 94 Kocoń Jakub Extreme Beskid Team 6 01:47:57,987
41 44 Piskała Paweł 5 01:16:46,310
42 140 Ornacki Maciej Enduro Krzeszowice 5 01:31:41,468
43 3 Szmyd Piotr Korczyna 5 01:38:25,140
44 139 Kuma Tomasz 3 01:32:34,546
45 101 Zaremba Paweł Extreme Beskid Team 2 00:23:24,156
46 135 Toporowski Adam Ostry Andrychów 2 00:23:56,796
47 121 Wojtyłko Paweł 1 00:11:58,359
48 22 Kwarciał Jarosław Łękawica 1 00:12:05,430
49 8 Kukuczka Mateusz Ostry Andrychów 1 00:12:12,078
50 119 Grajkowski Marcin 1 00:29:39,453