Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia
1 537 Poznański Bartosz Bunga Bunga 6 02:47:25,950
2 17 Jesień Przemysław Lobo Moto 6 02:47:57,485
3 887 Szczepaniak Konrad KKM Wena 6 02:48:29,005
4 85 Rejczak Dawid RafRacing Team Nowy Targ 6 02:49:08,415
5 717 Hyła Hubert RafRacing Team Nowy Targ 6 02:49:10,300
6 78 Czajka Dariusz GKM Ochotnica 6 02:53:11,427
7 62 Opyd Mateusz GKM Ochotnica 6 02:55:25,853
8 68 Moskała Rafał 6 02:55:46,119
9 188 Rusnak Marcin GKM Ochotnica 6 02:56:03,289
10 204 Rapta Bartłomiej KKM Wena 6 02:57:09,992
11 323 Tokarz Michał 6 02:59:03,263
12 349 Wróbel Zbigniew 6 02:59:57,563
13 232 Królicki Robert 5 02:32:04,780
14 461 Turek Paweł OKSM EnduroRana 5 02:33:58,017
15 504 Żmijewski Michał 5 02:34:30,997
16 220 Pramka Przemysław 5 02:35:11,640
17 26 Ligarski Damian 5 02:35:21,980
18 550 Rozwadowski Mateusz Enduro Starachowice 5 02:36:53,117
19 14 Myśliński Marcin Extreme EnduroCross 5 02:38:15,194
20 28 Murek Maksymilian 5 02:39:52,248
21 126 Wicher Paweł Extreme EnduroCross 5 02:39:55,651
22 303 Piechniak Michał Extreme EnduroCross 5 02:40:06,243
23 25 Kuziel Mieczysław 5 02:40:19,453
24 120 Kalemba Rafał Enduro Kendziory 5 02:40:34,830
25 666 Widłak Tomasz KKM Wena 5 02:44:19,180
26 21 Wojas Łukasz ORAVA Team 5 02:45:28,835
27 709 Maślanka Robert GKM Ochotnica 5 02:46:03,305
28 1 Pawlowski Szymon OKM Olszana 5 02:51:45,337
29 781 Szulwic Rafał 5 02:56:49,351
30 233 Wrzesień Łukasz KKM Wena 4 01:59:42,851
31 38 Porada Karol 4 02:13:27,909
32 45 Potasiński Kacper 4 02:40:49,114
33 89 Salamon Michał GKM Ochotnica 4 02:41:35,601
34 294 Połozowski Patryk 3 01:57:19,116
35 73 Kaleta Grzegorz Contek 3 02:06:33,225
36 612 Gierczyński Aleksander 2 01:07:52,921
37 48 Syncerz Kacper 2 01:18:58,945
38 964 Smajdor Szymon 1 00:36:20,694
39 102 Juszczak Tomasz 1 00:51:04,955
40 123 Jagodziński Piotr 1 01:00:13,273
41 74 Met Andrzej Contek 1 01:25:44,020
NSK 2 Ogrodnik Artur KKM Wena 0 00:00:00,000
NSK 899 Burkat Artur AMK Gorce Nowy Targ 0 00:00:00,000
NSK 441 Połozowski Sebastian 0 00:00:00,000
DSK 115 Pytel Patryk Enduro Starachowice 6 02:47:02,892
DSK 177 Gąsienica Gładczan Józef TKM Zakopane 4 01:44:23,590
DSK 883 Mochocki Bartłomiej 4 01:57:49,090
DSK 536 Bęben Kamil Enduro Starachowice 4 02:04:12,617