Poz. Nr Zawodnik Klub Ilość okr. Czas ukończenia Pkt.
1 566 Łomonos Michał 11 01:38:07,031
2 380 Romanek Jakub Enduro Krzeszowice 11 01:38:08,858
3 376 Soja Mateusz Enduro Krzeszowice 10 01:30:23,006
4 260 Kruczek Paweł 10 01:32:32,420
5 880 Stefański Marek 10 01:36:34,340
6 187 Szardzielony Piotr Wataha 10 01:38:31,357
7 456 Malgrab Mariusz Enduro MJM 9 01:30:30,360
8 220 Pramka Przemysław 9 01:30:30,938
9 476 Król Piotr 9 01:31:13,406
10 443 Konieczka Kamil A.C.A.B 9 01:31:35,730
11 818 Sowa Mateusz MTR Osielec 9 01:32:01,321
12 477 Jarząbek Tomasz 9 01:32:32,080
13 197 Trzepizur Łukasz SM Panda Racing 9 01:33:21,700
14 335 Moskała Rafał 9 01:33:23,017
15 905 Mrowiec Dawid 9 01:33:37,287
16 261 Ozwój Szczepan 9 01:33:39,723
17 400 Przewoźnik Dominik 9 01:33:45,833
18 470 Więcek Dawid 9 01:34:05,047
19 980 Dziech Artur 9 01:34:56,921
20 284 Rapta Bartłomiej KKM Wena 9 01:35:22,106
21 130 Frątczak Błażej 9 01:36:19,801
22 366 Brzózka Mateusz Motopower Lipowczyce 9 01:37:03,281
23 258 Dyl Marcin Enduro Kendziory 9 01:37:13,879
24 334 Gibas Roman Enduro Trzymaj Gaz 9 01:40:37,368
25 207 Dragan Krzysztof 8 01:31:11,797
26 359 Kubowicz Mateusz Enduro Pcim-Działy 8 01:32:36,800
27 280 Ciuk Marcin Enduro Jura 8 01:32:44,049
28 306 Cebrat Mariusz Enduro Trzymaj Gaz 8 01:33:36,287
29 305 Świątkowski Tomasz Enduro Trzymaj Gaz 8 01:33:40,861
30 465 Król Marcin 8 01:34:03,314
31 95 Prokop Karol TK MotorsTeam 8 01:35:54,144
32 377 Michalec Adrian 8 01:35:54,648
33 408 Irzyk Paweł Enduro Gruszka 8 01:36:53,827
34 422 Wielgosz Mateusz BKM Brzesko 7 01:14:12,958
35 444 Stec Maciej TMC Tarnów 7 01:18:46,614
36 886 Pałasz Andrzej RafRacing Team Nowy Targ 7 01:31:05,853
37 304 Czaja Mateusz Enduro Gruszka 7 01:33:35,040
38 199 Tatarczuch Paweł Extreme EnduroCross 7 01:34:37,980
39 805 Sprawka Kamil 7 01:34:44,674
40 259 Dudziak Rafał Enduro Kendziory 7 01:35:10,880
41 788 Mendala Grzegorz TMC Tarnów 7 01:37:20,814
42 356 Matysiak Zbigniew 5 01:31:23,305
43 146 Biały Patryk 5 01:40:28,210
44 168 Białek Michał 4 01:27:07,146
45 500 Jarguz Mariusz 3 00:33:34,832
46 889 Gasidło Sławek 3 00:49:51,982
47 983 Gąsiorek Damian RafRacing Team Nowy Targ 3 01:06:12,617
48 457 Rupa Dawid 2 00:24:28,607
49 986 Borowiecki Paweł 1 00:52:11,769
NSK 28 Rysiński Damian 0 00:00:00,000
NSK 256 Opydo Arkadiusz 0 00:00:00,000
NSK 257 Justyniak Tomasz 0 00:00:00,000
NSK 426 Wilk Mariusz 0 00:00:00,000
NSK 455 Karwat Kacper Enduro MJM 0 00:00:00,000
NSK 952 Pieta Dawid 0 00:00:00,000
DSK 940 Mrozik Radosław Enduro MJM 11 01:32:38,983